20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

20 Nisan 2019

20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Dolunay gününü atlattığımıza göre standart günlük gökyüzü hareketlerine dönebiliriz. Küçük bir not artık diyete başlayabilir, sigarayı bırakmak istiyorsanız bırakabilirsiniz. Tüm bırakma işlerinizi için dolunayı kullanmanızı tavsiye ederim.

İyi ki Doğdunuz Boğa’lar. Canım Boğa’lar. Boğa demek güzellik demek, keyif demek, yemek demek, huzur demek, kontrol demek, sağlamlık demek, para demek. Ayy bir de kardeşim doğdu benim kıymetlim demek. Dolayısıyla biz de önümüzdeki bir ay boyunca bu enerjiden besleneceğiz. Yani aslında yaratıcılığımızı hayattan keyif almak için kullanabiliriz.

02:47’de gerçekleşecek olan Merkür Kiron kavuşumu. Bu süreç yaklaşık 5 gün sürecek ve kendi yaralarınızı yazarak, anlatarak şifalandırabilirsiniz. Ayrıca tüm ruhsal çalışmalar için çok kuvvetli zaman dilimleridir. Dua, ibadet, meditasyon yapmak konuları size kendinizi iyi hissettirebilir.

19:10’da Venüs Koç burcuna geçiyor. Şimdi Venüs bu pozisyonda biraz zorlanır. Mars’ın evindedir ve tecrübesizdir. Dolayısıyla ilişkilerde tecrübesizlikler, acelecilikler, agresif enerjiler söz konusu olabilir. Ancak Koç bodoslama giden bir burç olduğu için çatadanak ilişki de başlayabilir fakat bu noktada hemen harekete geçmek, risk almak yerine biraz daha temkinli olmak da fayda var. Bir de ilişkiniz çok kuvvetli değilse patadanak bitebilir. Çok zorlamayın annecim karşı tarafı. Bir de Venüs parayı da temsil ettiği için riskli yatırım yapma durumları gerçekleşebilir. Paranıza dikkat edin.

21:39’da da gerçekleşecek olan Ay – Neptün uyumlu açısı sezgilerin, ruhsallığın, duyguların güçlü olabileceğini göstermektedir. Sezgilerinizin sesini dinlemeyi unutmayın.

Öptüm kocaman.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.