20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

19 Nisan 2023

20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz.

💫07:12’de Koç burcunda Güneş tutulması deneyimleyeceğiz. Bunun etkilerini bir önceki postumda uzun uzun yazdım lütfen onu okuyunuz.

💫07:12 ile 07:29 arasında Ay boşlukta olacak. Bu dakikalar arasında da bir şey başlatmazsınız diye tahmin ediyorum.

💫07:29’da Ay Boğa burcuna geçecek. Zevklerimiz, para ve güven ihtiyacımız artacak.

💫08:04’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Zaten tutulma günündeyiz, ortalık gergin.

💫11:13’de Güneş Boğa burcuna geçecek ve iyi ki doğdunuz Boğa burçları. Geldi en sevdiğim dönem. Çünkü Boğa’lar olmasaydı biz güzelliğin, estetiğin, keyfin, zevklerin, paranın değerini bilemezdik. Tüm Boğa burçları dünyayı güzelleştirmeye gelmiştir, bizlerin de hayatını güzelleştirdikleri için onları çok seviyorum.

💫15:30’da Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Buralar biraz daha sorumluluklarımızın gündeme geleceği saatler olabilir, sıkıcı işleri bu saatlerde daha kolay halledebilirsiniz.

💫19:26’da Güneş Plüton karesi gerçekleşecek. Otorite ile güç savaşını temsil eden bu gösterge aynı zamanda manipülasyonu da temsil etmektedir. Bir anca can sıkıcı olaylar gündeme gelebilir, patrondan zam, izin istemek için uygun değildir, iyi bayramlar diyip kaçın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.