20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

19 Nisan 2022

20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

20 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.
?02:22’de Ay-Kiron üçgen açısı gerçekleşecek. Özellikle rüyalarımızda çok aktif olabilir, hiç fark etmediğimiz şeyleri fark edebiliriz.
?05:24’te Güneş Boğa burcuna geçiyor. İyi ki doğdunuz Boğa burçları. Siz olmasaydınız biz bu hayatın zevkini nasıl alacaktık, dünyevi keyfimizin nasıl peşine düşecektik, güveni nasıl öğrenecektik, birine bir şey emanet etmeyi nasıl bilecektik? İyi ki varsınız dünyayı güzelleştiriyorsunuz. Sizleri çok seviyorum♥️ Peki biz bu süreçte neler yaşayacağız? Biraz daha dünyevi zevklerin peşine düşebiliriz, baharın tadını artık iyice çıkarabileceğimiz bir sürece giriyoruz.
?07:33’te Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. Bu birazcık kendi değerlerimiz ile ilgili sıkıntılarımızın olabileceği saatler ama erken saatler olduğu için çok da önemli değil.
?20:18’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirebiliriz, özellikle bizden yaşça büyük insanlarla sohbet edersek harika bakış açıları elde edebiliriz. Bunu değerlendirmenizi tavsiye ederim annem.
?21:19’da Ay-Neptün karesi, 23:55’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu da aslında 12 Nisan tarihinde gerçekleşmiş olan Jüpiter-Neptün kavuşumunu bir kez daha tetikleyecek bir açıdır. Biraz daha ruhsal, manevi konular gündemimizde olabilir, biraz abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Çok da şaapmayın tatlişlerim.
?23:55’ten sonra Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 06:52’ye kadar da Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde de bir şey başlatırsanız ben size ne diyeyim ki.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.