20 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Nisan 2020

20 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
02:30’da Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bakın annem bu açı güzel, bunu iyi değerlendirin, dua edin, isteyin, imgeleyin. Şanslı saatlerdir.
02:30’dan sonra Ay boşluğa girecek ve 10:00’a kadar da boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir.
10:00’da Ay artık Koç burcuna geçecek ve kendimizi daha iyi hissedebileceğiz. Daha cesur, daha enerjik ve daha yaşam enerjimiz yüksek olabilir ama evden çıkmıyoruz değil mi?
13:15’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde aradığımız sorumluluk duygusunu içimizde hissedebiliriz, aile büyüklerini arayıp halini hatrını sorun iyi gelebilir.
23:55’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Mümkün mertebe yardım etmenin ruhumuzu şifalandırdığı saatlerdir.  Mesela arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilirsiniz ya da sokak hayvanları için en azından makarna pişirip onlara ertesi gün için sizin için küçük onlar için büyük adımlar atabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.