20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

20 Mayıs 2019

20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay tüm gün Yay burcunda olacak, genel ruh halimiz, özgürlüğümüze düşkün, keyifli, meraklı ve neşeli olabilir.

13:31’de Ay Neptün’le zorlayıcı bir açı yapacak. Burada biraz dağılma riskimiz var, aldanma ve aldatılmalara açık zaman dilimleridir. Attığınız imzalara, maillere, yaptığınız anlaşmalara dikkat edin, mümkünse bu saatlere dikkat edin. Bu saatlerde sizi kandırmaya çalışabilirler.

20:04’de ise Ay Jüpiter’le kavuşacak. Bir ay içindeki en şanslı zaman dilimleridir. Hem maddi hem manevi kazanç getirebilir. Özellikle ruhsal konular için değerlendirmenizi tavsiye ederim. Sonrasında Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 10:56’ya kadar boşlukta kalacak. Bu süre zarfında yeni bir şey başlatmanızı da tavsiye etmiyorum.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.