20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

19 Mayıs 2023

20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Bugün yine iletişim ihtiyacımız yüksek olabilir, gözlerimizi sosyal medyadan alamayız.

💫09:57’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi sorumluluklarımız yüzünden baskı altında hissedebiliriz ancak Cumartesi günü tek sorumluluğumuz kahvaltıda tost yapmak mı sofra kurmak mı olsun annem.

💫18:31’de Mars Aslan burcunda transitine başlayacak. 10 Temmuz’a kadar da bu etkileşimi yaşayacağız. Mars mücadelemizi, savaşımızı, hareketimizi, öfkemizi temsil eder. Aslan ise yaşamı, eğlenceyi, çocukları, yöneticileri temsil eder. Bu süreçte yaşam enerjimizi eğlenceli şeylere harcayabiliriz ya da yaşam için mücadele edebiliriz. Yöneticilerin daha buyurgan taraflarını görebiliriz. Spora başlamak ve bu konuda istikrar sağlamak isterseniz bu dönemi kaçırmayın derim.

💫Mars Aslan transitindeyken 21 Mayıs’ta Plüton’la karşıt, 23 Mayıs’ta Jüpiter’le kare ve 26 Haziran’da ise Uranüs’le kare açısını gerçekleştirecek. Burası toplumsal bazda zor zamanlara, hem güç savaşlarına, hem ekonomik problemlere hem de kazalara işaret edebilir. Finansal anlamda Mars satışlarla alakalıdır özellikle de 23 Mayıs civarında eğer borsa, kripto piyasalarındaysanız dikkatli olmanız gereken zamanlardır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.