20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

19 Mayıs 2022

20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?20 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz yani yine işimizin başındayız. Sorumluluklarımızın bilincinde güne başlıyoruz.
?04:32’de Merkür Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Merkür retroda olduğu için özellikle daha evvelden aldığınız eğitimler varsa üzerinden geçmek için harika zamanlardır. Daha evvelden başlattığınız ticari anlaşmaların, basın yayın işlerinin üzerinden geçebilirsiniz. Okumadığınız ama aklınızda kalan kitaplar varsa bu süreci mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim.
?07:40’da Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendimizi ruhsal olarak iyi hissedebiliriz.
?10:06’da Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz yüksek olabilir, harekete geçmek isterseniz bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
?13:23’de Ay Plüton kavuşumu, 14:49’da da Ay Güneş üçgen açısı gerçekleşecek. Bu etkileşim aslında dün gerçekleşen Güneş Plüton üçgenini tetikleyecek, dolayısıyla bu süreçte kendimizi oldukça güçlü hissedeceğiz. Ruhsal olarak da bilinçli olarak da kendi gücümüzün farkında olup, insanları etkileyebileceğimiz zamanlardır, kullanın annem.
?14:59 ile 15:52 arasında Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine, elinizde olan işlerin üzerinden geçmek, tamamlanmayanları tamamlamak, biraz kendinize vakit ayırmak için daha iyi saatlerdir.
?15:52’de Ay Kova burcuna geçecek. Daha fazla sosyalleşme ihtiyacımız artabilir, geleceğimizle ilgili fikirler üretebiliriz, toplumsal konularla daha fazla ilgileniriz.
?18:11’de Ay Merkür’le, 18:53’de Ay Jüpiter’le uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aslında ??04:32’de gerçekleşmiş olan Merkür Jüpiter sextilini tetikleyecek ve yukarıda bahsettiğim konular daha da fazlasıyla tetiklenecek.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.