20 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

20 Mayıs 2020

20 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
05:10’da Ay Boğa burcuna geçecek yani bugün biraz keyfimiz kahyamız şeklinde ilerlemek isteyeceğimiz bir gün, lüks şeylerden hoşlanabiliriz, keyif yapmak isteyebiliriz. Böyle bir boş vermişlik,  bir üşengeçlik de söz konusu olabilir.
08:57’de Ay-Satürn karesi gerçekleşecek bu da demek oluyor ki birazcık sabah saatlerinde somurtkan şirin şeklinde ortalıklarda gezebiliriz.
15:09’da Ay-Mars uyumlu açıcı gerçekleşecek bu durum bizi biraz harekete geçirebilir. Biraz daha bir şey başlatmak istiyorum ama ne zaman başlatsam diyorsanız bu saatler günün en uygun saatleri görünüyor.
16:49’da Güneş artık İkizler burcunda transitine başlıyor. Bu arada canım arkadaşlarım İkizlerin doğum günlerini kutluyorum. Siz olmasaydınız nasıl gıybet yapardık, nasıl neşelenirdik, nasıl bilgi alış verişi yapardık, özetle sizleri çok seviyorum.
21:06’da Ay-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Ani beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir. Bu saatlerde para piyasalarıyla ilgili bir şeyler olabilir. Ama çok önemli olacağını zannetmiyorum. Bu görünüm iki şekilde çalışır, pozitif yönde çok yaratıcı fikirler aklınıza gelebilir, fırsatlar önünüze çıkabilir negatif yönde ise sarsıcı olabilecek beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Dikkat edin annem.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.