20 Mart Günlük Astroloji Yorumu

20 Mart 2019

20 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Günlerden ortaya karışık.

Ay Başak burcunda seyrine devam ediyor.

07:12’de Ay Neptün karşıtlığı sizin yataktan zor ayrılmanıza sebebiyet verebilir. Böyle bir kafayı kaldıramama halleri böyle bir miskinlik filan kalkın o yataktan günün geri kalanı daha hareketli.

11:15’le beraber Ay Satürn ile uyumlu bir açı yapacak ve artık biraz daha sorumlulukları yerine getirme zamanı.

11:34’de Ay’ın Merkür’e yapacağı karşıt açı iletişim konularında en dikkat edilmesi gereken zaman dilimlerini ifade etmektedir. Bol bol yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

14:41. Geldik dönemin en cafcaflı olaylarından birine. Efendim Mars ve Plüton uyumlu açı yapacaklar. Bu tam olarak kontrolsüz güç güç değildir açısı. Yani gücünüzü düzgün kontrol edebilirseniz süper enerjik, hareketli ve destekleyici bir açıdır ancak işin içinde Mars ve Plüton varsa biraz dikkat etmek gerekir. Şimdi şöyle arada üçgen açı var tamam güzel ama üçgen açı kusursuz akış demek. Temel anlamlarına bakacak olursak, Mars; hareket, yaşam enerjisi, eril enerji, asker, silah demek. Plüton ise manipüle etmek, yıkıp yeniden yapmak, güç demek. Dolayısıyla bu ikisi arasında uyumlu bir akış olacak. Aslında en iyisi spor yapmak gibi gözüküyor. Bunun etkisi yaklaşık 10 gün kadar sürer. 10:03’de Ay’ın Plüton’la sonrasında 17:10’da Ay’ın Mars’la uyumlu açısı da bu olayı daha da tetikleyebilir.

17:26 da ise günün bir diğer önemli olayı olan Merkür Satürn uyumlu açısı gerçekleşiyor. Bu durumu da sorumluluklarımız hakkında konuşmak, otorite figürlerinden destek almak için kullanabilirsiniz. İletişim konularında çok destekleyicidir. Mantıklı fikirler üretebilirsiniz. Bunun etkisi de 5 gün sürer.

18:21’de Ay Jüpiter karesi ise duygusal gel gitler yaşanabileceğini, biraz önyargılı olabileceğimizi hak hukuk konularından yana zorlanabileceğimizi, finansal kaynaklara dikkat etmemiz gerekeceğini göstermektedir. Sonrasında Ay boşluğa girecek ve sabaha karşı 04:27’ye kadar boşlukta kalacak.

 

Haydin kalın sağlıcakla…

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.