20 Mart Günlük Astroloji Yorumu

19 Mart 2022

20 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?20 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
Öncelikle Uluslararası Astroloji Günümüz kutlu olsun ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz, günün ilk yarısında ikili ilişkiler odaklı, nazik tavırlar sergileyeceğimiz bir gün.
02:58’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda kendimizi çalışırken ve iş başından kalkamazken görebiliriz.
?15:39’da Ay-Plüton zorlayıcı açısı gerçekleşecek. Güç savaşlarının yaşanabileceği zamanlardır. Biraz kriz yaşayamaya açık olabiliriz, kendimizi gereksiz krize sokabiliriz fakat hoşnut olmadığınız durumları değiştirmek için güzel bir zaman dilimidir.
?15:39 ile 18:44 arası Ay boşlukta olacak. Bildiğiniz gibi bu saatler yeni bir şeyler başlatmak için çok uygun değildir. Elinizdeki işleri toparlamak için harikadır.
?18:33’de Güneş Koç burcuna geçiyor. Hoş geldin Bahar ayları! Ay bayılıyorum yılın bu zamanlarına, hafif sıcak hafif soğuk tam ortası. İlk adımları atmak için güzel zamanlar ve tabii ki İyi ki doğdunuz Koç burçları! Siz olmasaydınız ilk adımı atamaz, bazı durumları başlatamaz olurduk. Siz olmasaydınız korkusuz olmayı asla öğrenemezdik.
?18:44’de Ay Akrep burcuna geçiyor. Günün kalan kısmında daha sezgisel bir tık ketum olabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.