20 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

20 Mart 2020

20 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay tüm gün Kova burcunda transit edecek. Yine gündemimiz kolektif konular.
02:49’da Güneş Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da kendi sorumluluk konularımızın önümüzdeki 3-4 günlük süreçte oldukça fazla gündemde olacağını göstermektedir.
06:49 itibariyle Güneş artık Koç burcunda ve iyi ki doğdunuz bizim enerjik, cesaretli, coşkun arkadaşlarımız. Bu süreçte biz de artık kendimizi biraz daha enerjik hissedebileceğiz.
11:59’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde evde oturup sevdiklerinize sarmayın annemi kalpler kırılmasın. Bu saatten sonra ertesi gün 15:33’e kadar Ay boşlukta olacak dolayısıyla bugün yeni bir şeyler başlatmamak daha iyi olabilir.
Ve geldik dönemin en önemli etkileşimine. 14:34’de Mars – Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bunların gerçekleştiği nokta da aslında 12 Ocak tarihinde gerçekleşmiş olan Satürn – Plüton kavuşumunun olduğu noktada yani 22 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek. Mars, mücadele, ateşli hastalıklar, agresyon, motivasyon konularını temsil ederken, Jüpiter ise dokunduğunu büyütür. Dolayısıyla bu dönem duyacağımız olaylar biraz moralimizi bozabilir ama birlik olmalı ve motivasyonumuzu güçlü tutmalıyız. Bugünler de geçecek.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.