20 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

19 Kasım 2021

20 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?20 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün İkizler burcunda yer alacak. Haberleşmenin, sosyalleşmenin önemli olduğu bir gündeyiz. Bol bol sohbet edebilirsiniz. Tam bir gıybet is coming günü.
?10:12’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Zihnimizin aktif olduğu saatlerdir. Bu saatte yapacaklarınızı zihninizde de organize edebilirsiniz. Sorumluluklarımızın bilincinde, kontrolün elimizde olduğu zamanlardır.
?11:27’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler hem şifalanmak hem de yardım etmek için harika saatlerdir. Bol bol dert dinleyip başkalarının dertlerine derman da olabilirsiniz. Hiçbir şey yapamıyorsanız havalar da soğudu, bir kap su bir kap mama unutmayın annem olur mu ☺️
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.