20 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

19 Kasım 2023

20 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀20 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz.

💫01:53’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Aslında huzursuz bir enerjidir ancak uyumadıysanız yaratıcı fikirler üretmek için de kullanabilirsiniz.

💫12:38’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Biraz agresyona açık olduğumuz saatlerdir, bu enerjiyi spor yapmak için kullanmak daha iyi olabilir.

💫13:49’da Ay Güneş karesi deneyimleyeceğiz. Otorite figürleriyle tartışmalara açık saatlerdeyiz. Bu enerjiyi de ihtiyaçlarınız değil de isteklerinize odaklanmak için kullanmak daha iyi olabilir.

💫13:49’dan 17:29’a kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye çalışın annem. Bu saatler olan işlerinizi toparlamak, hobilerinizle ilgilenmek için daha uygundur. Bu saatlerde başlayan işleri kontrol etmek çok kolay olmayabilir.

💫17:29’da Ay Balık burcuna geçecek. Ay Balık burcundayken şifa konularıyla ilgilenebiliriz. Biraz daha manevi konulara yönelebiliriz. Sanatsal konularla ilgileniyorsanız bu enerjiyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ayaklarla ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir.

💫18:44’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı alabileceğimiz, zaman yönetimini iyi kullanabileceğimiz aynı zamanda iyi organize olacağımız saatlerdir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.