20 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

19 Haziran 2022

20 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?20 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla yine duyularımızın oldukça yüksek olduğu bir gündeyiz.
?07:50’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Özellikle bu gece rüya defterleriniz yanınızda olsun çünkü şahane fikirlerle uyanabilirsiniz. Uyumadan evvel kafanızda bir problem varsa tamam artık bununla uğraşmayacağım deyin. Reklamcılıkta bize öğretilen kuluçka dönemi vardı. Bir fikir hakkında ne zaman düşünmeyi bırakırsan çözüm o zaman gelir diye. Tam bu anlar için kullanabilirsiniz.
?10:43’de Merkür Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Her türlü ticari anlaşmalar, sözleşmeler, yurtdışı bağlantılı işler, basın, yayın, eğitim, seyahatlerle ilgili konularda oldukça destekleyicidir, değerlendirin annem.
?22:21’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Atın beni denizlere, yalan dünya size kalsın diyebilirsiniz çok uçmayın annem. Meditasyon, dua, ibadet ve her türlü ruhsal şeyler kendinizi iyi hissettirebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.