20 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Haziran 2020

20 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Yine Ay tüm gün İkizler burcunda hareket edecek. Zihnimizin aktif olduğu bir gün bizleri bekliyor. Dedikodu yapma isteğinizde artabilir. Ancak Merkür geri harekette dikkatli olun, yanlış mesajları yanlış kişilere iletmeyin. İkizler enerjiniz daha çok yönlü ve çok işi bir arada yürütme olarak kullanmaya çalışın annem.

10:55’de Mars-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Genel olarak sorumluluklarımızın altında ezildiğimiz bu süreçte, umutların yeşerdiği bir zaman dilimine işaret ediyor. O yüzden başarmak istediklerinize odaklanın ve harekete geçin. Hayallerin biraz mücadele ve hareket geçme ile gerçekleşmesi bu süreçte desteklenir. Umutlarınızı yitirmeyin ve ertelemeyin. Önce siz inanın kendinize sonra başkaları da sizi fark edecektir.

16:06’da Ay-Neptün karesi gerçekleşecek.  Hayallerimiz için harekete geçeceğimiz zamanlar dedik ancak bu kare açı biraz içgüdülerimizle mücadele anlamına geliyor. Aklınıza birçok başarısızlık senaryosu gelebilir. Her karanlığın bir aydınlığı vardır. Bu saatlerde sizi motive edecek, ruhsal olarak size iyi gelecek şeyler yapmaya çalışın annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.