20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

20 Eylül 2019

20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmmmmm,

Ay tüm gün İkizler burcunda yani gıybet forever. Gıybeti olan mesaj kutumu şenlendirsin bildiğiniz gibi en sevdiğim şey. Şaka bir yana bugün iletişim konularında gayet aktif olabiliriz. Yazmakla filan ilgileniyorsanız bugün oturun yazın annem.

07:30’da Ay Kiron uyumlu açısıyla güne başlıyoruz. Bu da şifacılığımızın oldukça aktif olacağını gösteren bir günde olacağımızı belirtmektedir. Ayrıca bugün yakaladığınıza yardım edim. Bir de doktora filan gitmek isterseniz bu günü kullanabilirsiniz.

13:50’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Tuğba hanımcımmmm hiç aşktan bahsetmiyorsunuz diyordunuz, açı vardı da ben mi bahsetmedim. Şimdi var bahsediyorum. Aşk ve tüm ilişkilerle ilgili olarak çok destekleyici olan bu açıyı kullanın annem ama bak nolur bana eski sevgilileri arayayım mı diye sormayın, bu konuda tavrım çok net, exten next olmaz. Bu kişi sizi bir kere üzdüyse, yalnız bıraktıysa neden size bunları yaşatan bir insanı bir daha hayatınıza sokmak isterseniz ki hem? (Atarlı astrolog on air)

Neyse derin bir nefes alıp konuma geri dönüyorum. 20:23’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Gökyüzü bizi iletişim, anlaşma, sözleşme konularında çok destekliyor. Valla dönemin iyi günlerinden birindeyiz. Tadını çıkarın şekerlerim.

Çok merci bu kadar. Öptüm.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.