20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

19 Eylül 2023

20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz.

💫03:46’da Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde yataktan düşmeyin annem.

💫10:06’da Ay Neptün üçgeni, 11:46’da Ay Güneş sextili gerçekleşecek. Normal şartlarda uyumlu açı olmasına rağmen dün gerçekleşmiş olan Güneş Neptün karşıtlığını tetiklediği için biraz yanılgılara açık saatlerdeyiz.

💫13:21’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Kendimizi oldukça karizmatik hissedebiliriz. Birilerini etkilemek istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.

💫13:21 ile 17:05 arasında Ay boşlukta olacak. Yeni başlatacağınız işleri bu saatlere getirmeyin annem. Sonu gelmez, çözülmez gerginliğe gerek yok.

💫17:05’de Ay Yay burcunda transitine başlayacak. Neşemizi bulacağımız zaman dilimlerine geçiyoruz. Gezmek tozmak, eğitim konuları, yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu iki günü değerlendirin.

💫20:57’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi sorumlulukların altında eziliyor hissetmek yerine elimizi taşımızın altına koyarsak zamanı yönetmiş oluruz. Unutmayın ki bize hiçbir şey olmaz deriz. 😊

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.