20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

19 Eylül 2022

20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?20 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Duygu değişimlerinizi oldukça yansıtabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Hafızanızın iyi olacağı bir gündür. Aileyle vakit geçirmek kendinizi iyi hissettirebilir.
?00:43’de Ay Uranüs sextile açısı gerçekleşecek. Yatmadan önce bir fikir düşünüp uyursanız aklınıza bir anda çözümü gelebilir.
?07:44’de Venüs Uranüs üçgeni var. İlişkilerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Para piyasalarıyla ilgili öngörülemez olanlar olabilir. Şok şok şok flaş flaş flaş duyumlar alabilirsiniz. Hiç ummadığınız insanlar size açılabilir.
?11:24’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşiyor. Bu saatler ruhunuzu iyi hissedeceğiniz zamanlardır. Dua, ibadet ve her türlü ruhsal çalışmalar için harikadır.
?15:58’de Ay Plüton karşıtlığı var. Böyle bir gözünün üstünde kaşın var bahaneli gerginlikler, böyle bir manipülatif tavırlar gündeme gelebilir. Sakin.
?18:56 Ay Güneş sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi iyi hissettiğimiz saatlerdir. Kendinizi daha dengede hissedebilirsiniz. Babanızdan para koparacaksınız bu saatleri kullanın.
?18:56’dan 23:37’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmak yerine elinizde olanları toparlamak daha iyi olabilir.
?23:37’de Ay Aslan burcuna geçiyor. Kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz, neşeli hissedebileceğimiz, biraz daha eğlenceli olabilecek bir zaman dilimine geçiyoruz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.