3 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

2 Kasım 2019

3 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

08:46’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek ve bugün bol bol iletişimde olacağız. Hemen ordan çığlıkları duyuyorum aaa eski sevgililer mi arayacak diye aramasın annem onlar.

Sonra Ay 08:45’den 14:19’a kadar boşlukta olacak, dolayısıyla önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye çalışın. 14:19’dan sonra Ay Kova burcuna geçecek ve arkadaşlarımız, sosyalleşmeler daha bir gündemde olabilir.

16:19’da Venüs Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkilerde yara aldığınız konularda şifalanabileceğiniz zamanlara işaret eder. Bak valla gün eski sevgililerin dönmesi yönünde ilerliyor hiç ümitlenmeyin onlar dönmeyince sonra çok üzülüyorsunuz. Bunu daha çok ilişkilerdeki problemlerim nelerdir, nasıl çözebilirim diye düşünerek geçirin. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer.

18:27’de Ay Kiron’la 18:42’de de Ay Venüs’le uyumlu açısını gerçekleştireceği için Venüs Kiron üçgeninin en aktif olacağı zamanlara işaret eder.

22:49’da Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu biraz hoş olmayan sürprizleri gündeme getirebilir. Bir anda patlamalar olabilir. Sakin olun şekerlerim

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.