5 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

5 Kasım 2019

5 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,

07:27’de Ay Mars üçgeniyle beraber güne süper enerjik başlatabilirsiniz demek isterdim lakin bu açı çok da sevimli olmayan Mars Plüton karesini tetikleyecek.

10:09’da Venüs Uranüs 150’lik açısı var. Bu ilişkilerle ilgili kopmaları, kazaları temsil eder. Bakın her gün uyarıyorum Merkür retrosu şu ağzınızdan çıkanlara dikkat edin diye ama yok. Artık dmlere yetişemediğim için whatsappım ay biz ayrıldık geri döner mi mesajlarıyla dolu. Gözünüzü seveyim bu ara çok olayları germeyin. Zaten gökyüzü de karışık.

Neyse günün en cafcaflı açısı ise Mars Plüton karesi. Bu tamamen güç savaşları demek. Valla dikkat edin. Bunun için video çektim ulaşabilirsiniz. Derin derin nefesler alacağımız zamanlardayız.

14:28’de Ay Jüpiter uyumlu açısı biraz nefes aldıracak cinsten ki eğer önemli bir işiniz varsa bu saate denk getirmekte fayda var.

17:26’da Ay Merkür karesi var. Yeminle şiştim. İletişime dikkat. Yanlış anlaşılmalara çok müsait zamanlar.

17:26’dan 02:07’ye kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin havada kalır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Zaten daha ne olsun.

Öptüm bu kadar.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.