7 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

8 Kasım 2019

7 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Ben bugünü sevdim umarım siz de seversiniz.

Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek ve yine duygularımızın ön planda olacağı bir günle karşı karşıyayız.

07:24’de Ay Güneş uyumlu açısı güne gayet keyifli başlayabileceğimizin göstergesi. Özellikle de yeniayda başlattığımız işlerle ilgili yeni gelişmeler yaşama şansımızın yüksek olduğu bir gündeyiz.

10:18’de Ay Satürn uyumlu açısı otorite figürlerinden destek almak istiyorsanız şanslı olduğunuz zamanlara işaret eder değerlendirmenizi tavsiye ederim.

10:37’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Ruhsal konularla ilgili çalışmalar yapmak istiyorsanız güzel saatlerdir. Ayrıca dua, meditasyon için de destekler. Bu saatlerde sezgilerinizi dinleyin şekerlerim.

20:32’de Ay Plüton uyumlu açısı ile birlikte kendinizi gayet güçlü hissedebileceğiniz, insanları etkileyebileceğiniz saatlerdir.

Bugünün başka da açısı yok.

Öptüm bu kadar

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.