20 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

20 Ekim 2021

20 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

20 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

20 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Güne Ay Koç burcunda başlayacağız. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Tabi biraz Dolunay’ın gerginliği üzerimizde olabilir. Baş ağrılarına dikkat edin annem.
  • ?07:58’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı, 09:28’de Ay-Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu açı kalıbı aslında Mars-Jüpiter üçgenini tetikleyecektir. Oldukça enerjik olan bu etkiyi bizlere hatırlatacağı için zaman çalışma zamanı diyebiliriz. Haftanın işlerini hızlıca yoluna koyabilirsiniz annem.
  • ?11:55’te Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Biraz manipülasyona açık saatlerdir. Kendimizi gergin, sinirli ve öfkeli hissedebiliriz. Geçici bir etki olduğunu unutmayın ve kendinizi yıpratmamaya çalışın.
  • ?17:56’da Koç burcunda Dolunay meydana gelecek. Bununla ilgili uzun bir yazı yazdım bir önceki postta bulabilirsiniz.
  • ?17:56 ile 22:58 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
  • ?22:58’de Ay Boğa burcuna geçiş yapacak. Günün yorgunluğu ile böyle bir boş vermişlik, bir üşengeçlik de söz konusu olabilir. Elindeki tatlıyı bırak bir de bitanem?
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.