20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

19 Aralık 2019

20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz, dolayısıyla ilişkiler gündemimizde olabilir.
07:19’da Merkür Neptün karesi gerçekleşecek. Zihniniz dağılabilir, dolandırılabilirsiniz. İnandığınız şeylerin gerçek olmadığı ile yüzleşebilirsiniz, etkisi de yaklaşık olarak 5 gün sürer.
09:41’de Venüs artık Kova burcunda. 13 Ocak 2020’ye kadar da burada seyahatine devam edecek.  İlişkilerde özgürlük ve arkadaşlık temaları gündemde olabilir. Hatta bu süreçte arkadaşlarınız ilan-ı aşkta bulunabilir.
16:17’de Ay Neptün’le 150’lik, 17:22’de de Merkür’le sextil açısını gerçekleştirecek yani sabah saatlerindeki dolandırılma hikayesi bu saatlerde fazlasıyla tetiklenebilir.
23:07’de de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Otorite figürleriyle, babanızla problemler yaşanabilir, ruhunuz daralabilir ancak geçici saatlerdir.
Hem Merkür Neptün karesi hem de Venüs Kova transitiyle ilgili bir video çektim. Daha fazla detay merak edenler buradan videoyu izleyebilirler.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.