20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

19 Aralık 2022

20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Yine her şeye şüpheyle yaklaşabiliriz. Vay efendim online oldu bana dönmedi, vay efendim aradım açmadı he haltlar karıştırıyor acaba diye delirmeyin. Para piyasaları gündemimizde olabilir. Akrep kazan-kazan diyen bir enerjiye sahiptir. Dolayısıyla bugün oldukça fazla paylaşımcı olabiliriz.

?01:38’de Mars Kiron sextili gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürer. Canınızı acıtan insanlarla bağ koparmak için şahane zamanlardır. Savaş konusunda ustalaşırsınız, tuttuğunuzu koparırsınız annem.

?04:21’de Ay Venüs sextile açısı gerçekleşecek. Uyumlu olduğumuz saatlerdir.

?09:32’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Hala uyanmadıysanız saatin farkına bakmak suretiyle yataktan düşerek güne başlayabilirsiniz. Biraz gergin saatlerdir. Can sıkıcı haberler alabilirsiniz.

?14:58’de Ay Merkür uyumlu açısıyla beraber iletişim konularında kendimizi daha iyi ifade ederiz, biriyle konuşacaksanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

?17:32’de Jüpiter artık Koç burcunda transitine başlayacak. Artık inandığımız konularda harekete geçebiliriz, eğitim ve yurtdışı bağlantılı işlerde daha cesur olabilir, risk alabilir ve bunları başarabiliriz.

?19:41’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saat diliminde sorumluluklardan bunalabilir, her şey üstümüze geliyormuş gibi hissedebiliriz ama çok takılmayın geçici bir etkidir.

?22:00’de Ay Neptün üçgeniyle beraber biraz daha kendimizi iyi hisseder, sanatsal konularla ilgilenebiliriz, güzel bir film ruhumuza iyi gelecektir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.