20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

19 Aralık 2021

20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?20 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Yengeç burcunda yer alacak. Duygu değişimlerinizi oldukça yansıtabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Hafızanızın iyi olacağı bir gündür. Aileyle vakit geçirmek kendinizi iyi hissettirebilir.
?03:31’de Güneş-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. İrademizi kullanırsak şans bizim elimizde, kendi kimliğimizi göstermek ve parlatmak için ideal bir zaman dilimidir. Kendimizi göstermek ya da kanıtlamak için önümüze birtakım fırsatlar gelebilir, değerlendirin annem. Bu haftaya pazartesi sendromundan bir tık uzak, mutlu başlıyoruz.
?05:54’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Geçmişte sizi yaralayan konular aklınıza gelebilir, rüyanızda görebilirsiniz ve buna uyanabilirsiniz. Geç bir saat, uyuyun dinlenin annem. Hayatınızda sizi yaralayan herkesi affedin. Affetmek sizi hafifletecektir.
?09:25’de Ay-Merkür Karşıt açısı gerçekleşecek. Aman haftanın ilk gününden patronunuzla didişmeyin sakın. Bu açı geçici unutmayın. Durduk yere kimseyi kırmayın. Biraz sivri dilli olabiliriz.
?11:16’da Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça vizyoner olabileceğiniz saatlerdir. Bu saatlerde rutin işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Daha spontane olmak isteyeceğiniz zamanlardır. Aynı zamanda yaratıcılığınızın da yüksek olduğu saatler olacağı için, çözülecek problemleriniz varsa üzerinde düşünmek için harika saatlerdir.
?13:36’da Venüs Oğlak burcunda Retro hareketine başlayacak. Bu dönemde söz, nişan ve evlilik gibi merasimler yapmanızı tavsiye etmem, tekrarlanabilir. Venüs direkt olarak ilişkiler ve para piyasalarını temsil ettiği için bu dönemde para piyasalarında alımlarda düşüş, ilişkilerde de sıkıntılar oluşabilir. Kendinizi dinleyin, ben ilişkide ne istiyorum sorusunu cevaplayın ve kendinizi sevmeyi öğrenin annem. Venüs’ün bu dönemde yapacağı açılar;
⭐️25 Aralık 2021 Venüs-Plüton Kavuşumu: Bu açı daha önce 11 Aralık civarında Venüs düz hareketindeyken olmuştu. O zamanki gündeminize gelen çözemediğiniz konular var ise şimdi üstünden geçip değiştirip dönüştürmek için fırsat sağlayacak. Ama derinlemesine düşünmeniz gereken konular olabilir, sorunu en dipten keşfedin. Bu dönemde dönen eski sevgililerden uzak durun annem, takıntılı tipler olabilir.
⭐️29 Aralık 2021 Merkür-Venüs Kavuşumu: İlişkilerinizdeki problemleri ve sorunları konuşmak için güzel bir fırsat.
⭐️5 Ocak 2022 Venüs Neptün uyumlu açısı: İlham perileri yanınızda olacağı için daha evvelden başladığınız sanatsal işlerinizin üzerinden geçebilirsiniz.
?23:18’de Merkür-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Birden uyuyacakken aklınızda bir ampul yanabilir. Enteresan, sıra dışı fikirler gelebilir. Zihnimiz oldukça marjinal düşünmeye açık. İşte ya da okulda yaptığınız projeler varsa üstünden geçin, belki bambaşka yaratıcı fikirler ekleyebilirsiniz. Bu açıyı aynı zamanda astroloji öğrenmek için de kullanabilirsiniz.
Bugünün başka olayı yok. Öptüm, bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.