20 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

19 Ağustos 2022

20 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?20 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Yine oldukça hareketli, şok şok şok, flaş flaş flaş gelişmelerin yaşandığı aa o da öyle mi olmuş tatlım diyeceğimiz bir güne başlıyoruz.??
?06:51’de Ay Jüpiter sextile açısıyla beraber güne hızlı bir giriş yapabiliriz. Hareketli olduğumuz bir sürece işaret eder. Bu hareketlilikle alarma basıp ertelemiş de olabilirsiniz ama lütfen ertelemeyin annem sonra yataktan zıpkın gibi kalkmayın.?
?10:56’da Mars İkizler burcunda transitine başlayacak ve bu transitini 25 Mart 2023’e kadar devam ettirecek. Çok uzun bir süreç boyunca Mars İkizler’de kalacak. Bu süreç aslında ülkemizi oldukça fazla etkileyecek. Çünkü 12. evimizde transit edecek. 12. ev demek gizli düşmanlar, mafyalar, şifa konuları, hastaneler ve hapishaneleri ilgilendirir. Detaylarını aşağıda yazdım. Ayrıca bu süreçte bir de Mars retrosu deneyimleyeceğiz. Dikkat edilmesi gereken bir süreçten geçiyoruz. Lütfen aşağıdaki uyarıları dikkate alın.
?Mars İkizlerdeyken:
?İletişimde daha agresif tavırlar sergileyebiliriz.
?Enerjimizi hızlı bir şekilde tüketebiliriz.
?Cinsellikle ilgili konularda problemler olabilir.
?Güdüsel davranışlar sergileyebiliriz.
?Yaptığımız işlerin ilkinde değil de ikincisinde başarılı olabiliriz.
?İletişim sektörü, iletişimle ilgili şirketlerin daha fazla adını duyabiliriz ve bu şirketlerin daha aktif rol aldığı bir sürece girebiliriz. ?Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber bu dönem medya, iletişim, telekomünikasyon şirketlerinin hisselerinde artışlar olabilir.
?Trafik kazaları ve ulaşımla ilgili problemler gündeme gelebilir.
?Sözlerimizle çok fazla pot kırabiliriz.
?Hızlıca hallettiğimiz işlerin üzerinden tekrar geçmek zorunda kalabiliriz.
?Kardeşler ve komşularla gerginlikler söz konusu olabilir.
?Maymun iştahlı davranabiliriz.
?Toplu trafik ve deniz kazaları gündeme gelebilir.
?Gıybet yapmayın başınız derde girebilir.
?Güzel kısmı canınız sıkılmaz sürekli hareket halinde olursunuz.
?Bu dönem gözünüzü seveyim hızlı araba kullanmayın, hız ve adrenalin sizi ele geçirmesin.
?Yakın yerlere seyahatler sıklıkla gündeminize gelebilir.
?Eğitim konularında istek duyabilirsiniz.
?Bu dönem her şeyi çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
?Ülkemizde şiddet ve cinsellikle ilgili ifşalar gündeme gelebilir.
?Özellikle komşularla sınırlarda askeri hareketlilik, cephanelikle ilgili konulara dikkat edilmesi gerekiyor çünkü burada risk fazlasıyla mevcut.
?Ticarette hareketlenmeler artabilir.
?12:08’de Ay Venüs sextile açısı gerçekleşecek. Seven sevdiğine sevdiğini söylesin. Ay İkizler’de eğer o sizi sevmediğini söylerse aa ben onu başka birine demiştim diye azıcık yalan konuşabilirsiniz hiçbir şey olmaz.?
?23:07’de Ay Kiron sextile açısı gerçekleşecek. Şifalanacağımız saatlerdir, manevi çalışmalar ve astroloji çalışmaları için iyidir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.