20 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Ağustos 2020

20 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Başak burcunda hareket edecek. İnce eleyip sık dokuyacağınız bir gün sizleri bekliyor. Biraz eleştirel ve ayrıntıcı olabilirsiniz. Bazen atladığınız bir detayı görmek, size çok önemli ipuçları yakalatır. Çözemediğiniz problemi çözersiniz.

04:29’da Merkür Başak burcuna geçecek. 5 Eylül’e kadar bu burçta hareket edecek. Düşüncelerinizin konuları bölümlere ayırıp, tüm bölümleri ayrıntılı bir şekilde analiz edeceği bir zaman sizleri bekliyor. Olayları tüm yönleriyle görmenizi mümkün olur. Oldukça analitik düşünebilirsiniz.

04:51’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Venüs-Kiron karesi etkili Venüs-Uranüs uyumlu açısının etkileri halen devam ettiği için ani beklenmedik kopuşlar yaşayabilirsiniz. Bu saatlerde rüyanıza sizi ikili ilişkilerde zorlayan insanlar girebilir. Sezgilerinize güvenin.

07:05’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Venüs-Kiron karesi maalesef bu uyumlu açı için de geçerliliğini devam ettiriyor. Bu nedenle ikili ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yaşadığınız olumsuzlukların size öğrettiği çok önemli şeyler olduğunu unutmayın. Doğru insanları bulmanız için yanlış olanlar hayatınızdan çıkıyor gibi düşünebilirsiniz. Tam olarak değer ve öz değer duygunuza hitap edecek ilişkiler yaşamanız için yanlış olanlar elenmektedir.

17:13’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Hoşgörülü ve affedici olmak sizi her zaman koruyacaktır. Değer yargılarınızı güçlü inşa ettiyseniz sizi zorlayacak hiçbir şeyden korkmayın

20:15’te Ay-Neptün karşıt açısı gerçekleşecek. Hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar dağılmalara sebebiyet verebilir. Çok içgüdüsel davranmamaya özen gösterin annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.