20 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

20 Ocak 2019

20 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ne kadar mükemmel bir gün Kova burcu insanları doğmuş, iyi ki doğmuş. Yani biz olmasak bu dünya nasıl da çekilmez olurdu, nerede bir marjinallik orada biz, nerede bir orijinallik orada biz, nerede bir isyan ay yine resmen biz ama eğlenceliyiz de yani, hep farklı bir bakış açımız var ondan oluyor hep bunlar. Mükemmeliz bir o kadar da mütevazıyız :)(Nasıl linç yedim adlı çalışmamı bitirirsem günün anlam ve önemine geleceğim. Geldim :))

Ay tüm gün Yengeç burcunda meali aile ile vakit geçirmek keyif verebilir, evden çıkmak istemeyebilirsiniz bugün biraz daha içe çekilme günü.

Sabah saatlerinde Ay – Neptün uyumlu açısıyla ruhsal olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz, güzel rüyalar gördüyseniz etkisinde kalabilirsiniz rüyaya devam etmek isteyebilirsiniz. Gerçek dünyaya dönmek istemeyebilirsiniz. Gelin buraya biz burdayız.

17:01’de Ay Plüton ile karşıt açı yapacak. Burada biraz sınırları zorlama hissiyatınız gelişebilir çok zorlamamakta fayda var. 21:56’da da Ay Merkür’le karşıt açı yapacak, sözlü tartışmalar gerginlikler olabilir. Akşam saatlerini daha sakin geçirmeye çalışmak daha iyi gelebilir.

Sevgilerimle

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.