2 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

1 Temmuz 2022

2 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?2 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz, yine şıkır şıkır bir gündeyiz.
?00:58’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler kendi değerimizin farkında olduğumuz, iyi hissettiğimiz zamanlardır.
?05:13’de günlerdir bahsettiğim Mars Plüton karesi kesinleşecek. Açı artık etkisini yitiriyor ama anlamı itibariyle, Mars mücadele, agresyon, sinir, hareket, enerjiyi temsil ederken, Plüto ise güç, manipülasyon ve baskıyı temsil ettiği için bu ikisinin zorlayıcı açısı şiddeti temsil etmektedir, dikkat edin annem. Etkisi yaklaşık 7 gün sürer.
?12:22’de Ay Kiron uyumlu açısı, enerji harcadığımız konularla ilgili şifalanabileceğimiz, kendimizi iyi hissedeceğimiz zamanlardır.
?13:38’de Merkür Satürn üçgen açısı gerçekleşecek. Kalıcı anlaşmalar için harika zamanlardır, söz verirseniz tutabilirsiniz, bu süreçte eğitimini aldığınız konuları unutmazsınız, zihniniz iyi çalışabilir. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer.
?15:21’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Sürpriz gelişmelere açık olduğumuz saatlerdir, hayatınızda hiç deneyimlemediğiniz konularda bir ilk yapabilirsiniz.
?23:52’de Merkür Neptün karesi gerçekleşecek. Şimdi sabahtan da Merkür’ün Satürn uyumlu açısı vardı. Gökyüzünün bize mesajı hedef koy ama varsayımlar seni engellemesin, daha kalıcı hedefler koyarsan başarabilirsin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.