2 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Temmuz 2020

2 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Akrep bucunda başlıyoruz. Geceyi derin duygularla kapatabilirsiniz. Gece 04:20’de Ay Yay buruncuna geçecek, güne daha hareketli başlayacağız. Pozitif ve enerjik bir gün bizleri bekliyor.

02:36’da Satürn retro hareketiyle Oğlak burcunda transitine başlayacak. 17 Aralık 2020 tarihine kadar Satürn Oğlak burcunda hareket edecek. Tecrübelerin değer kazanacağı zamanlardır. Tabi geçmiş sorumluluklarımızı yerine getirmediysek bunların su yüzüne çıkacağı zamanları da işaret edebilir. Artık biliyoruz ki 2020 bizim için bir geçiş yılı nelerde eksik kaldık, hayatımızın hangi bölümünü inşa edemedik. Satürn’ün retro hareketiyle tekrar Oğlak Burcuna dönüşü bize bu konuları hatırlatacak ve eksikleri tamamlamamız içinde son uyarılarını yapacak. Elinizde halen fırsat varken lütfen treni kaçırmayın. Kolları sıvayıp, aynı bir binayı inşa eder gibi hayatınızı yeniden oluşturmaya başlayın. Değişen, yıkılan çok şey olabilir ama bu dönem tecrübeleriniz sizin zenginliğiniz olacaktır.

04:20’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Geçe geç saatler rüyanızda uzak diyarlara gidip, oradaki kadim bilgileri toplayabilirsiniz. Tüm sezgileriniz, içgüdüleriniz keşif yapıp sistem kurmak üzerine olabilir.

04:20 Ay Yay burcuna geçecek. Neşeli ve hareketli bir gün sizleri bekliyor. Seyahat etmek, uzakları keşfetme isteğiniz artabilir. Oldukça iyimser olacağınız bir gün sizleri bekliyor.

08:34’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Keşif duygusuyla harekete geçme zamanı artık, Mars Koç burucunda seyrini harekete geçmek için değerlendirin. Negatif, agresif duygulardan uzaklaşın. Bu dönem çalışma dönemi o nedenle kendinizi bu konuda motive etmek için çok uygun bir zaman dilimidir.

15:01’de Ay-Venüs karşıt açısı gerçekleşecek. Yay burucu nasıl en derin ve köklü bilgiye ulaşmaksa tam karşısındaki İkizler burucu için özet ve hızlı edinilen bilgiler yeterlidir. Bu nedenle dürtüsel olarak gerçek sevgiyi ararken Venüs İkizler burucu doğası gereği birçok yeni kişiyi hayatınıza çekebilirsiniz. Gerçek sevgiyi bulmanız ümidiyle, her deneyim size olan katkısını düşünün ve hayatınıza giren ama çok önemli olmayan insanlara kızmamaya çalışın annem.

20:19’da Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde çok iyi bir dinleyici olabilirsiniz. Karşınızdaki insana pozitif enerji verebilirsiniz. Dert dinlemek size de çok iyi gelecektir. Tüm dertlerin sadece sizde olmadığını, bu dünyada herkesin ayrı sıkıntıları olduğunu bilmek, sizin de mücadele gücünüzü arttıracaktır. Bazen ortak sorunlarda birleşmek bize güç katar.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.