2 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

2 Şubat 2019

2 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Geldik haftanın en zorlayıcı gününe. Etkileri başladı bile ama tam açı bugün kesinleşiyor.

Şimdi ne desem nerden başlasam bilemiyorum. Hayatta iyi kadar kötü tabir edilen şeyler de var. Aslında iyi kötü yok denge var diyeceğim bu çok derin bir konu.

Neyse işte gökyüzünün savaşçısıyla dönüşümcüsü, güç savaşlarına giriyorlar. Herkes bir ateş topu.  Şimdi ben bu gezegenlerini anlamlarını bir saymaya başlarsam benden hiç hoşlanmazsınız bir de aslında negatif konuşmayı hiç sevmiyorum ama siz yine de kaza, bela, sakarlık, doğal afet gibi konularda temkinli olun. Bu açı 06:19’da kesinleşiyor.

Sonrasında Ay 09:56’da Satürn ile kavuşum yapacak bu da sorumlulukları almak için destekleyici ama güne biraz iç sıkılmasıyla başlayabilirsiniz.

23:13’de Ay’ın Plüton’la kavuşum yapması da sabahki olayı tetikler nitelikte.

Neyse yaa umarım bu etkiler haritanızı tetiklemez diyeyim ne diyeyim bilemedim ki şimdi. Öff.

Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.