2 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

2 Şubat 2023

2 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?2 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Bugün duygularımız, sezgilerimiz, ailevi konular ve vatan topraklarımız gündemde olabilir. Duygusal bir gün.
?11:54’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde abartmaya ve aşırılıklara açık olduğumuz saatlerdir. Alınganlık yapma riskimiz yüksek. Eğer birilerine kırılırsanız saate bakın aaa Ay Jüpiter karesi varmış ben mi abarttım acaba diyiniz ve geçiniz.
?15:14’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkilerimiz konusunda oldukça desteklenebiliriz. Sanatsal konularda daha üretken olabiliriz. Kuaföre filan gitmek isterseniz de bu saatleri kullanın sonuçlar hoşunuza gidebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.