2 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

1 Şubat 2022

2 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?2 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda boşlukta başlayacağız. Dolayısıyla marjinal fikirlerin ön planda olduğu, kendimizi sıra dışı hissettiğimiz bir gündeyiz. Bugün yarım kalmış işlerinizi halletmek için oldukça güzel bir gün.
?13:59’da Ay Balık burcuna geçecek. Deniz kenarına yürüyüşe gidip o deniz kokusunu güzelcene ciğerlerinize çekin annem. Kafamız dalgın olabilir, kendimizi ruhani hissedebiliriz. Meditasyon yapmak, manevi konularla ilgilenmek için oldukça destekleyicidir. Ayaklarınızda hassasiyetleriniz artabilir, sıcak suya koyun valla soğuk almayın annem.

İnanmazsınız bugünün başka bir olayı yok. Gerçekten yok, şaşırtıcı biliyorum. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #2Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.