2 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Şubat 2020

2 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Boğa burcunda seyrine devam edecek. Yine tembellik yapmak isteyeceğimiz bir gündeyiz.
04:41’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu durumda gece saatlerinde biraz huzursuz olmamıza sebebiyet verebilir ancak çok da önemli değil.
07:11’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde gayet hoşgörülü olabiliriz. İyimser bir güne başlayacağız. Ayrıca şansımızın da yüksek olduğu bir gündeyiz.
10:06’da Venüs Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu süreç hem ilişki hem de maddi konulardan yana güçleneceğimiz zamanlara işaret eder. Hayattan keyif aldığınız tüm konularda tuttuğunuzu koparabiliriz. Etkisi de 3 gün sürer. İnsanları etkiniz altına alma konusunda daha başarılı olabilirsiniz. Ayrıca kadın figürleri de bu dönem en iyi destekçiniz olabilir.
13:29’da Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Manevi konulardan yana kendimizi iyi hissedebiliriz. İlham perilerinin yakınımızda olacağı bu saatlerde sanatsal konularda da başarılı olabiliriz. Uç noktada içgüdüsel olarak manevi konulara fazla yönelip ayaklarımız yerden kesilebilir. Denge her zaman önemlidir şekerlerim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.