2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

1 Ocak 2020

2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
05:13’de Ay Mars üçgeniyle güne Merhaba diyoruz. Bu harekete geçmek için harikada bir günde olabileceğimize işaret ederken biraz fazla içgüdüsel davranma riskimiz olduğunu da göstermektedir.
05:13’den 07:00’ye kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler bir şeyler başlatmak adına çok da iyi saatler değildir.
07:00 itibariyle Ay Koç burcuna geçecek, kendimizi daha neşeli, atak ve cesur hissedebiliriz. İnisiyatif alabileceğiniz, motivasyonumuzun gayet yüksek olacağı bu günde baş ağrılarına biraz dikkat etmekte fayda var.
10:16’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Şifa konuları gündeme gelebilir. Ayrıca ruhsal konularda şifalanmak için de gayet güzel saatlerdir. Derdiniz varsa anlatın annem.
19:41’de Merkür Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Zihnimiz çok çalışabilir, yazma, çizme, iletişim, araştırma konularında gayet iyi olacağımız zamanlara işaret eder. Etkisi de yaklaşık olarak 5 gün sürer.
Ay 21:18’de Jüpiter’e kare açı yapacak, 21:31’de de Merkür’e kare açı yapacak. Dolayısıyla buradaki zihin aktivitelerimiz abartı boyutuna ulaşabilir. Zorlanabileceğimiz zamanlardır, bu süreçte biraz daha duygularımızla hareket etmek daha rahat karar vermemize sebebiyet verebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.