2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

2 Ocak 2024

2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
Yedik mi 2024’ün ilk gününü. Umarım keyfiniz yerindedir.
💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.
💫06:09’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde zihnimiz berrak olacağı için problemleriniz varsa sabah saatlerinde çözüm bulabilirsiniz.
💫11:54’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konularında biraz problemler söz konusu olabilir. Yazarak iletişim kurmak ve iki kere okumak önemlidir.
💫17:49’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Siz de bir şeyleri yanlış anlayabilirsiniz. Bu saatlerde önemli kararlar vermemeye özen gösterin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.