2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

1 Ocak 2023

2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?2 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla yine iştahımız açık, dünyevi hazların peşindeyiz.
?00:52’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik olaylar karşısında saçlarımız diken diken olabilir. Biraz gergin saatlerdir.
?09:44’de Merkür Neptün sextile açısı gerçekleşecek. Eskiden beri aklımızda olan fikirlerin üzerinden geçmek için iyi bir süreçten geçiyoruz. Aklınıza geleni yazın. İçimizden bir şair çıkabilir.
?15:14’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek, bu saatlerde kendimizi biraz baskı altında hissedebiliriz ama geçici bir etkidir, çok takılmayın annem.
?15:30’da Ay Merkür üçgeni, 15:52’de Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Aslında bu açı 09:44’deli Merkür Neptün sextilini tetikleyeceği için sabahki enerjiyi burada da hissedebilirsiniz.
?19:01’de Güneş Kiron karesi gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürer. Özellikle işle ilgili yeni bir girişim içinde olmak isterseniz çaba sarf ederseniz, bu süreçte zorlansanız bile başarılı olabilirsiniz. Yalnız bu dönem sağlıkla ilgili konulara dikkat etmek de fayda var. Özellikle diş, kemik, cilt, kafa ve kalple ilgili konular gündeminize gelebilir, eğer bu konuda bir rahatsızlığınız varsa gecikmeden kontrollerinizi yaptırınız.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.