2 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

2 Ocak 2022

2 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?2 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
Güne Ay Yay burcunda ve boşlukta başlayacağız.
?02:02’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın daha fazla gündemde olduğu, kendimizi daha ciddi hissettiğimiz, olaylara daha ciddi bir perspektiften baktığımız bir sürece işaret eder.
?03:12’de Ay-Jüpiter sekstili gerçekleşecek. Rüyamızda şans ve fırsatları yakaladığımızı görüp sabah da mutlu uyanabiliriz.
?10:09’da Merkür Kova burcuna geçiş yapacak ve 26 Ocak 2022 tarihin kadar da burada transit edecek. Bu süreçte zihnimiz yaratıcı ve özgür düşüncelerde gezebilir. Bu dönemde astrolojiye merak sarabilirsiniz. Sıra dışı ve aniden gelen yaratıcı fikirleriniz olabilir. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve konuşmak isteyebilirsiniz. Grup çalışmaları hayatınızda ön planda olabilir. Gölge yanı sabit fikir verebilir. Güzel zamanlar, değerlendirin annem. Canım Merkür Kova.
?15:31’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler ise kırılmalara, kırgınlıklara açık olacağımız saatlerdir ancak geçici etki çok takılmayın.
?19:19’da Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Yeni ve yaratıcı fikirleri keşfedebileceğiniz bir zamandır. Uzun süredir çözüm bulamadığınız konularda aklınıza güzel çözümler gelebilir. Yeni yeni şeyler denemek istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
?21:33’de Oğlak burcunun 12 derecesinde bir Yeniay gerçekleşecek. Özellikle 12 dereceye (+/-) 5 derece yakın bir gezegeniniz varsa daha fazla etkilenebilirsiniz. Toprak burçları olan Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının hayatındaki başlangıçlar daha kolaylıkla gerçekleşirken, Koç, Yengeç ve Terazi burçları bu yeniayla beraber biraz daha mücadeleci olmak zorunda kalabilirler.
Oğlak burcunu temsil eden konular kurallar, sistemler, kariyer, organizasyon, bir şeyleri inşa etmek, kurumsallaştırmaktır. Bu yeniay Uranüs gezegenine ile üçgen açı yapmaktadır. Uranüs hayatımızdaki ilkleri de temsil ettiği için bu süreçte özellikle kariyer konularında yeni gelişmeler yaşayabilir, hayatımızda hiç denemediğimiz konularda fırsatlar yakalayabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.????

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.