2 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

2 Nisan 2019

2 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,
Ayyy ben bugünü sevdim.
Ay gün boyunca Balık burcunda duygular önemli, biraz dağılmaya müsaitiz, sezgilerinize güvenin şekerler.
09:31’de gerçekleşecek olan Ay Venüs kavuşumu ile birlikte güne gayet iyimser, sevgi dolu, ilişkiler konusunda da bayaa keyifli başlayabiliriz. Bu arada Venüs hem para hem de sanatı da temsil eder arkadaşlar hep sevgi diyoruz ama diğer önemli etkilerini unutmayalım. Yani sanatla filan ilgileniyorsanız bugünü boş geçmeyin.
12:26’da Merkür Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi Merkür iletişim, zeka, fikirler, ticaret. Neptün dağılma, bırakma, manevi konular, sanat, sisli konular. İyi yönü, maneviyatımız yüksek, sanatsal konularda ilham perileri yanımızda. Rüyalar önemli. İnsanları ses tonunuzla etkileyebilirsiniz hatta içinizde ses sanatçısı varsa gitsin şarkı söylesin harika bir dönem tam bir keşfedilme dönemleri. Şiir yazmak, şifa çalışmaları konularında da çok destekleyici. Neptün biraz ilahiyatla da ilgili olduğu için e Merkür de iletişim malum, dualar konusunda da iyi bir dönem de olabiliriz. (Tabiki buradaki karar verici ben değilim ama sembolizmi bunu ifade etmektedir.)
Negatif yönü ise kolay dağılmaya, yalana, aldanmaya müsait bir dönemdeyiz. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.