2 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

1 Nisan 2023

2 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀2 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz.
💫09:02’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerinde iletişimimiz oldukça aktif olabilir, kendimizi daha iyi ifade edebiliriz.
💫09:02’den 13:57’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin annem zaten Pazar Pazar ne işiniz olacak.
💫13:57’den sonra Ay Başak burcunda olacak. Başak burçları mutlu çünkü temizlik yaparken artık bahane olarak beni gösterebilirler, Tuğbam dedi, temizlik yapma zamanı diyebilirsiniz.
💫19:44’de Ay Satürn karşıtlığı biraz içimizi huzursuz edebilir, malum ertesi gün iş var ama çok önemli bir etki değil.
💫22:07’de Ay Mars sextiliyle beraber aradığınız enerji damarlarınızda.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.