2 Nisan 2022 Günlük Astroloji Yorumu

2 Nisan 2022

2 Nisan 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?2 Nisan 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Tarifsiz bir hareket enerjimiz var, spor yapmak enerjinizi azaltmaya yardımcı olabilir. İnanan tüm arkadaşlarıma hayırlı Ramazanlar dilerim.
?01:07’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Uyku vakti içinizden bir enerji gelebilir ama o enerjiyi atıp atmamak sizin elinizde. Biraz esneme hareketleri yapmak iyi gelebilir.
?05:53’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Uykunuzda birileri size sorumluluk yükleyebilir, nasıl olsa uyku gerilmeyin annem.
?05:56’da Güneş-Kiron kavuşum açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Yaralı şifacı dediğimiz kiron aslında hayvani yaralarımızı, en dipte ve fark etmekte güçlük çektiğimiz yaralarımızı temsil eder. Güneş ise kimlik ve benliğimizi yani psikolojide egomuzu temsil eder. Bu süreçte kendi benliğimizdeki yaraları fark edebiliriz, eril figürleri (baba, eş, patron) şifalandırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Onlarla konuşup, en derindeki yaraları çözmesini sağlayabilirsiniz bu sayede sizin de yaralarınız sarılacaktır. Psikoloğa başlamak ya da psikiyatriye başlamak için oldukça uygun diyebiliriz. Bu açıyı 16:42’de gerçekleşecek olan Merkür-Kiron kavuşumu tetikleyecek. Dolayısıyla sözlerimiz ile, dilimiz ile ve fikrimiz ile insanlara şifa olabiliriz fakat şuna da dikkat etmek gerekir ki Koç enerjisiyle düşünmeden iletişim kurarsak karşı tarafı kırabiliriz.
?13:24’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayattan keyif alacağımız saatlerdir. Oruçluysanız bu saatlerde acıkabilirsiniz ağzınıza hopadanak bişiyler atmayın annem?
?16:51’de Ay-Plüton zorlu açısı gerçekleşecek. İhtiyaçlarımızı değiştirmek ve dönüştürmek isteyebiliriz. Biraz krize maruz kalabiliriz ama geçici etki. Aynı zamanda güçlüyüz bunu unutmayın.
?16:51 ile 19:50 arası Ay boşlukta. Hazır hafta sonu gelmişken bir odanızı düzenleyin, temizleyin dinlenin. Yeni işlere bulaşmadan eldekileri bitirmek oldukça iyi bi fikir.
?19:50’de Ay Boğa burcuna geçiyor. Şimdi tembellik zamanı! Maddi manevi güvencenizi düşündüğünüz birkaç gün geçirebilirsiniz, içinizden çok fazla çalışmak gelmeyebilir ama zaten hafta sonu çalışıp napacaksınız? İştahınız artabilir ay biri bana Güllaç alsın yaa ☺️

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
#astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #2Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.