2 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

2 Nisan 2020

2 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
02:22 Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler dua, meditasyon, sanat ve ilhamla ilgili konularda başarılı olacağımız saatlerdir.
11:48’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Özellikle kibir ve duygusal gelgitlere dikkat edin annem.
12:20’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Böyle bir gözünün üstünde kaşın var bahaneli gerginlikler, böyle bir manipülatif tavırlar gündeme gelebilir. Sakin.
19:48’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Günün en uyumlu saatleri. Hem ilişkiler hem de maddi bakımdan güzel gelişmeler yaşanabilir.
19:48’den 21:26’ya kadar ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde boş işlerle uğraşın.
Ay Aslan burcuna geçtikten sonra kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Güzel bir duş, iyi bir müzik, mum yakmak gibi konular kendinizi şımartmanıza sebebiyet verebilir. Şımartın annem.
22:48’de Ay Satürn karşıtlığı geçecek. Bu saatlerde ruh haliniz birazcık daralabilir ancak Satürn deyin geçin annem çok da önemli değil, geçici saatler.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.