2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

2 Mayıs 2019

2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Bugün Ay tüm gün Koç burcunda. Çok enerjik, heyecanlı, atak ve dinamik bir gündeyiz.

17:39 saatinde Ay Venüs’le kavuşum yapacak. Tüm ikili ilişkiler, sevgi, değer konusunda destekleyicidir diyeceğim ama Venüs Koç burcunda çok kuvvetli olmadığı için ilişkiler konusuna bodoslama dalmayın biraz daha temkinli olun.

Valla bugün başka olay yok. Genel olarak keyifli, benliğin öne çıkabileceği, hayattan zevk alabileceğiniz bir gün. Fazla hızlı gitmeyin. Bugün olay yok ya yarın bin tane şey var. Tadını çıkarın şekerler.

Öptüm

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.