2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

2 Mayıs 2023

2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım.

Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.

💫02:27’de Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Haberci rüyalara dikkat.

💫02:57’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Zihnimiz biraz bulanabilir, gece gündüz, Pazartesi, Salı kavramları karışabilir.

💫02:57’den 09:08’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde de bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum.

💫09:08’de Ay Terazi burcuna geçecek. İlişkiler daha fazla gündemimizde olacak. Ticaret ve davalar konuları gündeme gelebilir.

💫09:51’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Oldukça karizmatik olduğumuz zamanlardır. Kendimizi oldukça güçlü hissedebiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.