2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

1 Mayıs 2022

2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?2 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
İnanan bütün arkadaşlarımın bayramını kutlarım. Bugün bayram erken kalkın çocuklar.?
?Ay Boğa burcunda güne başlıyoruz.
?02:32’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Azıcık içsel huzursuzluğumuz olabilir ama çok da önemli değil, çok önemli bir etki değil.
?03:04’te Ay-Neptün sekstili gerçekleşecek. O sıkıcı sürecin geçtiği ve biraz daha maneviyata yöneldiğimiz saatlerdeyiz.
?10:19 Ay-Jüpiter sekstil, 10:59’da Ay-Plüto üçgen açısı gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi biraz daha güçlü, sevdiklerimizin yanında daha mutlu hissedebileceğimiz saatlerdir.
?13:12’de Ay-Venüs sekstil açısı gerçekleşecek, tatlıyı fazla kaçırmayın annem.
?13:12-13:46 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum. Tatil tatil ne işi zaten.
?18:05’te Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. İletişimimizin oldukça aktif olduğu saat dilimleridir.
?19:10’da da Venüs Koç burcuna geçecek. İlişkilerimizin fazlasıyla önemli olacağı, girişimler başlatabileceğimiz, para konusunda daha riskli bir tavır sergileyeceğimiz, hayatımızda yenilikler deneyimleyebileceğimiz bir sürece giriyoruz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #2mayıs #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.