2 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Mayıs 2020

2 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay boşluktayken başlıyoruz.  08:35’e kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi 08:35’ten sonra başlatmanızı tavsiye ederim.
08:35’te Ay artık Başak Burcuna geçiyor. Kendimizi daha fazla eleştirel hissedebiliriz. Temizlik yapma içgüdülerimiz artabilir. Hayatta bir şeyleri ayıklamak, düzene sokmak için ideal bir gündeyiz. Karşımızdaki insanları mükemmelleştirme isteği içinde olabiliriz ancak bu durum onlara eleştirel bir tavır sergiliyor olmamıza sebebiyet verebilir. Bu konuda aşırıya kaçmamaya özen gösterelim annem.
20:18’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani sürpriz gelişmeler fırsatlar olabilir, maddi konularda sıkıntılarınız varsa yeni gelir kapıları bulma konusunda yaratıcılığımızın yüksek olduğu zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.