2 Mart Günlük Astroloji Yorumu

2 Mart 2019

2 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Güne 06:48’de kesinleşen Ay Plüton kavuşumuyla başlıyoruz yani sabah saatlerinde kendimizi hem güçlü, hem karizmatik hissedebiliriz.

Sonrasında 08:55’de Venüs Kiron uyumlu açısı ilişkiler konusunda şifalanma enerjisine sahip lakin bunu yaparken Venüs Uranüs karesinin etkisini de unutmamak lazım. Dolayısıyla bu süreci sakin geçirmekte fayda var.

19:54’de gerçekleşecek olan Ay’ın Merkür’le uyumlu açısı iletişim konularında aktif olacağımızın işaretçisidir.

21:47’de gerçekleşecek olan Ay Uranüs karesi de ani beklenmedik gelişmelere gebe. Sonrasında da 22:06’da Kova burcuna geçecek ve bu süre zarfında Ay boşlukta olacağı için yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir.

23:29’da Ay’ın Kiron’la uyumlu açısıyla beraber şifa konularında çok desteklenebileceğiniz bir sürecin içerisinde olabilir. Bu zaman dilimini ruhsal konular için kullanabilirsiniz.

Yani böyle bir hoplamalı bir durmalı bir gün. Bir yandan şifa varken bir yandan gerginlik var. Bugün biraz daha tepkilerle sınanabileceğimiz bir gün. Sakin mi kalacağınız yoksa duyguların peşinden ani tepkiler mi vereceğiz.

Valla kolay gelsin şekerler. Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.