2 Mart Günlük Astroloji Yorumu

1 Mart 2022

2 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?2 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Balık burcunda yeniaya ilerlerken böyle bir uykulu, içimiz sıkılan, ofturuklu pofturuklu bir gün geçirebiliriz.
?08:05’de Güneş-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. İrade kullanırsanız fırsatları yakalayabilirsiniz. Lakin bu açıyı gidin 3 gün sonra değerlendirin, ay kapanıyor çünkü. Hayatınızda hiç demediğiniz konular varsa başarı getirir ve hayatınızdaki kaosları düzenlemek istiyorsanız da oldukça destekleyicidir. Özellikle yabancı para piyasalarıyla ilgili ani hareketler gerçekleşebilir.
?19:32’de Merkür-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Bu dönemde kişisel olarak yaratıcı fikirlerimiz kalıcı bir hal alabilir. Kalıcı sözleşmeler imzalayabiliriz. Fakat zihnimiz kıstırılmış ve baskılanmış gibi hissedebiliriz ve konuşmakta, ifade etmekte güçlük çekebiliriz. Eğer yeni bir işe başlamak istiyorsanız Yeniaydan birkaç gün sonra başlarsınız, bu etkiyle oldukça kalıcı olacaktır.
?19:42’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aslında 08:05’deki etkinin en tetiklendiği zamanlara işaret eder.
?20:34’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Yeniay yazım bir önceki postta, önemli günlerden geçiyoruz, okumanızı tavsiye ederim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #2Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.