2 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

2 Mart 2020

2 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün İkizler burcunda yine iletişimin konularının oldukça aktif olduğu bir gündeyiz.
02:04’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu iletişim konularında sıkıntıları gösterir. O saatte kalkıp da birileriyle inatlaşmayın annem.

06:10’da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Demek ki bugün bol bol dert anlatıp, dert dinleyip şifalanabiliriz.

22:57’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu zaman diliminde istekler ve içgüdüler çarpışır, çok mantıklı karar veremeyiz.
Şimdi bunlar genel gökyüzü hareketiyken ilgilisine biraz Türkiye’nin durumuyla ilgili teknik bilgi de vermek istedim. Valla yazsam kızıyorsunuz, yazmasam kızıyorsunuz, bundan sonrası sizi etkiliyorsa okumayın. Bunlar pat diye yarın gerçekleşmez etkisi 3-4 günü bulabilir.

Transit Güneş – Plüton orta noktası Türkiye haritasının Venüs’üne kare yapacak. Burada para ile ilgili spekülasyonlar olabileceği gibi, kadınlarla ilgili üzücü haberler de gündeme gelebilir dikkat.

Transit Güneş – Satürn orta noktası Türkiye haritasının Neptün’üne karşıt açı yapacak. Burada da otorite figürlerinin, aldatma veya aldanması, göçmenlerle ilgili konular, belirsizlikler ve kandırılmaları gündeme gelebilir. Özellikle bu dönem medyayla ilgili konular fazlasıyla gündemimizde olabilir, yalan yanlış haberlerle hemen gaza gelmemek lazım, tabi bu medyanın da yalan yanlış haber yapabileceğini göstermektedir. Siz yine de teyit etmediğiniz bilginin gazına gelmeyin annem.

Transit Merkür – Neptün orta noktası Türkiye haritasının Güney Ay Düğümüyle kavuşacak. Merkür – Neptün, mikrobik ve virütik konuları temsil eder. Aynı zamanda dolandırıcıları da temsil eder. Güney Ay Düğümü kayıplar demektir. Demek ki bu coronayla ilgili konular gündeme gelebilir.

Ee biz napıcaz Tuğba Hanım. İyilik yapın. İyilik enerjisini yükseltin ki kötülüğü yenelim.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.