2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

1 Kasım 2021

2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda boşlukta başlayacağız.
?02:10’da Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. İletişimimizin aktif olduğu, ikili ilişkilerimizin gündemde olduğu bir süreçteyiz. Ayrıca davalar ve ortaklıklar da günün konusu olabilir.
?12:38’de Merkür-Plüton karesi gerçekleşecek. Daha önce 1 Ekim 2021’tarihinde Merkür retroda iken Plüton ile karesi gerçekleşmişti. O dönemde neler yaşadıysanız benzer temalar oluşacaktır. İkili ilişkilerde manipülasyon, sosyal medya ile alakalı manipülasyonlar gündeme gelebilir. İletişimimiz sivri olabilir. Karşımızdaki insanı kırmayayım diye hareket edip kendimizi kırabiliriz. Dikkat edelim annem. Takıntılı bir zihnimiz olup aynı şeyleri düşünmeye başlayabiliriz. İletişimsel olarak güç savaşına girebiliriz.
?14:31’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bilgiye önem vereceğiniz ve oldukça gerçekçi olacağınız bir zaman dilimidir. Hem sorumluluklarınızı yerine getirmek hem de otorite figürlerinden destek alabileceğimiz saatlerdir.
?18:00’da Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler hem sağlıkla hem de ruhsal konularda yaralanmalara açık saatlerdir. Arkadaşlarınız çok fazla dertlerini anlatabilir ve siz bu dertleri dinlemekten bunalabilirsiniz ya da kendi dertlerimi nasıl çözeceğim diye düşünebilirsiniz. Çok takılmayın annem. Geçici süreçlerdir. Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.